Lenka Bláhová

Pracovala v HR "de facto" celý svůj profesní život. Prošla v průběhu 40 let v HR různými pozicemi od odborných, metodických až po manažerské. Byla odpovědná v rámci HR v České pojišťovně za transformaci společnosti. Má praxi jako HR Business Partner. Vytvořila a implementovala do praxe projekty: Performance management, Motivace zaměstnanců, Firemní kultura, Development a Talent management pool v různých firmách i společnostech. Je profesionálem v oblastech náboru a uvolňování zaměstnanců.

Odešla náhle 10. září 2023. Navždy zůstane v našich srdcích.


Markéta Kamenářová

V personalistice se pohybuje více jak 20 let. V současné době působí ve společnosti StringData v roli personální ředitelky, kde se zaměřuje na posílení strategické a partnerské role HR týmu ve firmě. Zabývá se především projekty optimalizace procesů, vyhledává nové možnosti a formy zajištění činností personálního týmu i rozvojových programů interními kapacitami. Pracuje ráda s aktivními a motivovanými kolegy, uznává otevřenost a slušnost.

Je certifikovaný ICF Coach a ve volném čase se věnuje mentoringu/koučingu a předává zkušenosti ženám a mužům, kteří začínají v manažerských pozicích. Zaměřuje se na rozvoj manažerských dovedností, strategické plánování a mnoho dalších témat při práci v týmových workshopech i individuálním přístupu formou koučování. 


Michaela Karásková

Jako jednatelka vede společnost KNO Česko s.r.o. Poskytuje firemním zákazníkům konzultační poradenství v oblasti rozvoje zaměstnanců. Nikdy nebyla zaměstnaná v korporaci, přesto měla za více než 15 let příležitost navštívit stovky firem: malých, středních, ryze českých, zahraničních, korporátních. Setkává se s různými firemními kulturami, různými přístupy vedení a stále věří, že manažeři mohou mít efektivně fungující tým.

Její největší zkušenosti zasahují do oblasti konzultací, školení měkkých dovedností, workshopů, facilitací a mediací. Témata, která řeší společně se svými klienty, se týkají oblastí napříč celou společností: firemní kultura, manažerská vzdělávání, posilování rolí v týmu, prodejní dovednosti a individuální rozvoj jednotlivců v rámci koučování. 

3Grácie - HR inspirace
Všechna práva vyhrazena 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!